léčení čaker

Petr

Šamanské léčení a léčení čaker mě přivedlo do kontaktu s hlubokým strachem, schovanou bolestí a podivným přesvědčením. Od té doby se mi daří lépe vidět, co pro sebe potřebuji. Zažil jsem přijetí a důvěru, které se mi v životě moc nedostávalo. Mám pocit, že začínám žít.

Petr

Olda

Po sérii léčení a masáží čaker si lépe uvědomuji, co se v mém životě skutečně děje. Daří se mi lépe vidět nevědomé mechanismy, které používáme k vynucování si toho, co chceme.

Olda

Lidka

Léčení čaker mi ukázalo, jakých zažitých vzorců se v životě držím a jaké mi přináší trápení. Ještě zdaleka nemám vše vyřešeno, ale vidím, jakým směrem se můžu ubírat. To mi dává naději. Moc Jani děkuji za setkání.

Lidka

Tereza

Po harmonizaci jednotlivých čaker mám větší vědomí sama sebe, lépe chápu svoje přesvědčení a omezení. Jsem v kontaktu se svými emocemi a dokážu je lépe vyjadřovat. Největším přínosem je pro mě kontakt se srdeční čakrou, která mi dovoluje přijímat sama sebe i ostatní takové, jací jsme.

Tereza

Katka

Při energetické masáži jsem cítila láskyplnou pozornost, kterou mi Jana celou dobu věnovala. Zažila jsem jemnost doteku a velmi jemné proudění energie v celém těle. Děkuji za laskavou péči.

Katka

„Měj trpělivost. V pravý čas se všechno změní.“

Indiánská moudrost

„Měj trpělivost. V pravý čas se všechno změní.“
Indiánská moudrost

Léčení a harmonizace čaker

 

Harmonizace čaker může probíhat postupně od první čakry směrem nahoru nebo si vyberete téma, které vás pálí a budeme se věnovat příslušné čakře. Léčení a harmonizace čaker probíhá v meditativním klidu z prostoru srdeční čakry. V meditaci se přiblížíme ke středu čakry a jejím plným možnostem. Pochopíte, jak vás ovlivňují stará zranění a traumatické události na okrajích čakry. Při léčení se plně věnujeme jen jedné čakře, můžete při něm zažít intenzivní pocity nebo aha momenty.

Přijetím svých zranění začíná jejich léčení a otevírání se zdravému jádru čakry. Střed čaker nám ukazuje potenciál, zdroje a poklady uvnitř ukryté. Často je velmi dojemné vidět vlastní vnitřní sílu a krásu. Tím, že dáváme čakře a problematickému tématu láskyplnou pozornost, měníme její energii a připravujeme podmínky k harmonizaci. Stejně jako z malého žaludu může ve vhodných podmínkách vyrůst velký dub, může se čakra uzdravit, narovnat, odblokovat a začít přitahovat odpovídající zdravou energii. To změní vnímání životních situací a ovlivní další reakce. Správně fungující čakry vedou k harmonickému životu.

Nerovnováha čaker se projevuje jako:

 • přemíra starostí, strach, závislosti,
 • pocity viny, studu, nejistoty,
 • nedostatek odvahy, přílišná plachost,
 • smutek, křivda, absence sebelásky,
 • nízké nebo příliš vysoké sebevědomí,
 • přehnaná péče o druhé,
 • absence soucitu, žárlivost
 • neschopnost projevit se, …

Léčení čaker probíhá trochu jako meditace. Naladím se na láskyplný prostor svého srdce a přes něj na vaši čakru. Během sezení vám poskytuji vjemy, které mají většinou podobu obrazů a symbolů. Na základě vaší zpětné vazby se posunujeme dál a hledáme společně cestu, která vás zajímá.

Při léčení čaker používám metodu energy reading podle Osha, kterou vyučuje Ma Prem Sugandho.

léčení čaker

ČAKROVÁ MASÁŽ

Při jednom sezení pracujeme na všech čakrách 1-7. Můžete očekávat příjemné uvolnění celého těla, harmonizaci čaker pomocí esenciálních olejů, propojení čaker a vizualizaci. Setkání vás zavede na hranici obvyklého vnímání. Spojíte se sami se sebou a se svým vnitřním klidem. Můžete procítit své energetické tělo a vlastní božskou podstatu.

ENERGETICKÁ MASÁŽ

Velmi jemná technika, která vyrovnává energii v těle přes důležitá energetická centra – čakry. Může se provádět přes lehké oblečení. Je vhodná pro velmi citlivé osoby.

Cena:

 • 1000 Kč / 1 hodina
 • 1300 Kč / 1,5 hodiny
 • 1600 Kč / 2 hodiny

Sezení trvá zhruba 1-2 hodiny, záleží na individuálních potřebách a vzájemné domluvě.

Poradenství

Nevíte, jestli je léčení a harmonizace čaker právě pro vás? Máte spoustu témat, které si přejete vyřešit a není jasné kde začít? Můžeme se domluvit na konzultaci.

Běžná doba poradenství je 1-2 hodiny. Cena 700 Kč / 1 hodina