Reference

Po několika masážích jsem v sobě začala cítit zvláštní jemnost. Vždy jsem byla spíš rázná a teď si připadám víc ženská a něžná. Změny si všiml i manžel a je rád, že se sním tolik nehádám.
Ivana

Děkuji paní Janě, že se mi opravdu věnovala s velikou péčí. několik let trpím nespavostí a moc nezabírají ani prášky na spaní. Chodila jsem na kranio asi 3 měsíce a skoro to vypadá jako zázrak. Každou noc se vyspím a prášek si vezmu jen výjimečně. Moc  Vám děkuji.
Květa

Ještě jednou děkuji za úžasnou masáž. Mám radost, jak jsou obzory vnímání nekonečné.
Michal

Díky technice přepis limbického otisku se dokážu dívat na minulost s pocitem přijetí. Opustila mě zlost, kterou jsem měla při některých vzpomínkách. Změnila jsem pohled na některé členy rodiny a přestala jsem se trápit věcmi, které nemůžu změnit. Mám pocit větší kontroly nad svým životem.
Kamila

Milá Jano,

ještě jednou děkuji za středeční biodynamickou masáž. Bylo to opravdu moc příjemné. Jako by ze mě od té doby spadla jarní únava, cítím se mnohem pohodověji, uvolněněji a mám víc energie.  A ještě jednu konkrétní věc jsem zaznamenal – když jsem k Vám přišel, začínal se mi na rtech dělat koutek (mívám je někdy, když je můj organismus oslabený). Během dvou dnů mi prakticky zmizel, jindy to trvá aspoň 1-2 týdny. Jako by opravdu energie v mém těle začala zase víc proudit.

Jsem si jistý, že jsme se neviděli naposledy, budu se těšit, až k Vám přijdu příště.

Pavel

Bezprostředně po masáži jsem se cítila plná energie, dobře usazená ve svém těle. Tento příjemný pocit mi vydržel asi 2 týdny. Navíc jsem začala vnímat intenzivněji ženy kolem sebe, jak se cítí ony a často jsem si i uvědomovala jejich vnitřní nespokojenost.
Marie

Celkově bylo individuální léčení kořenů pro mě velmi příjemné. Prostor, kde léčení probíhalo, je příjemný a útulný. Přes mou úvodní nervozitu, která pramenila z nejistoty, jsem se dostala během úvodního přátelského rozhovoru. Vše mi bylo vysvětleno, na jakoukoliv moji otázku jsem dostala jasnou odpověď. Během sezení jsem se cítila velmi vítaná a přijatá. Mezi kvality řadím hlavně schopnost nacítit se a volbu slov, které mi sedí.  Jsem moc vděčná za možnost meditaci absolvovat a těším se na pokračování.
Jarka

Dear Jana,
Thank you for giving me your time yesterday. It was truly a great experience for me.
Mike

Při vizualizaci jsem viděl mnoho dávno zapomenutých obrazů z dětství. Od Jany jsem cítil velkou podporu i velkou dávku přijetí. Vzpomínka na šamanské léčení mi dává novou sílu.
Radek

Děkuji za krásné masáže pro ženy. Nádherně jsem si odpočinula a pochopila jsem, že moje tělo není stroj. Začala jsem víc odpočívat a cítím se o pár let mladší. Dokonce po mě začali pokukovat i muži. Doufám, že mi svěží vítr chvíli vydrží.
Lucie

Dotek paní Jany je opravdu léčivý. Děkuji za masáž, určitě přijdu znovu.
Jan

Jsem moc vděčná paní Janě, že mě nasměrovala na šamanské léčení. Napravila jsem vztah s tatínkem a stihla se s ním rozloučit s úctou a láskou. Děkuji.
Irena

Nikdy jsem si nemyslel, že biodynamické masáže budou v mých padesáti letech vstupní branou do nového světa, ve kterém se začínám těšit z maličkostí a znovu vnímat všemi smysly. Objevuji svou vnitřní sílu, masáže se dotkly nejen mého těla, ale i duše a srdce.
Luboš

Po skončení meditace LK jsem cítil zklidnění mysli a zjemnění smyslů, větší vnímavost. S delším odstupem stále cítím klid a vyrovnanost, můj život nyní stojí na pevnějších základech.
Martin

U Jany jsem byla mnohokrát na biodynamické masáži, léčení kořenů i šamanském léčení. Mám k ní důvěru, pracuje citlivě, jemně a zároveň dovede udržet pro mě důležitou strukturu a hranice. Léčení kořenů i šamanské léčení mě přivedlo k mým zdrojům a za zážitků při sezení jsem dlouho čerpala energii, klid a pocit bezpečí. Jana je profesionálka a mohu ji jen doporučit.
Zuzka

Na kranio jsem začala chodit kvůli úporným bolestem hlavy. Po pár ošetřeních se bolesti začaly mírnit a nebyly tak časté. Teď chodím jednou za měsíc a můj život se proměnil. Bolest ustoupila a znovu se můžu věnovat koníčkům.
Lucie

Po masáži jsem se cítila jako znovuzrozená. Všechny myšlenky a starosti byly najednou pryč
Hanka

La simplicité des mises en pratique et des échanges, les mots simples et accessibles, votre présence à chaque participant, la sensation d’un processus entier mené jusqu’au bout (dynamiser l’énergie, s’ébrouer, faire circuler, se poser et se connecter). Je suis assez discrète au premier abord et l’atelier na m’a pas bousculée sur ce point-là, ce qui pour moi est aussi très positif …

Il m’a mis sur la voie d’une reconnexion à quelque chose d’essentiel, un peu comme un centre immuable à l’intérieur de moi, d’autant plus solide qu’il est souple dans sa liaison à la mouvance du monde. Cela a duré un ou deux jours, puis je me suis laissée imperceptiblement re-glisser dans le rythme du quotidien. Maintenant, je sais que c’est accessible simplement. C’est une force et un peu un risque. Car je me surprends à me conforter dans l’idée que « puisque c’est simple, je pourrai m’y mettre demain, après les urgences.

Véronique

Na masáži pro ženy jsem byla asi 5krát. Prožívala jsem zrovna náročné období v práci a při masáži jsem za sebe shodila stres i bolesti zad. Načerpala jsem potřebnou energii, která se mi hodila další dny.
Linda

V životě jsem hodně aktivní, možná  až moc. Kranio mi pomáhá se zklidnit, uvolnit napětí v celém těle. Hodinka krania mi spolehlivě dobije baterky a pomůže na pár dní zvolnit.
Mína

Kranio mi pomohlo od dlouhodobých bolestí krční páteře. Nemůžu říct, že by mě už záda vůbec nebolela, ale přestalo každodenní utrpení. Intenzivní bolesti ustoupily a i když se někdy ještě objeví, nejsou tak silné a dají se zvládnout.
Lenka

Po masáži mi bylo tak lehce, tělo jsem vnímala jako proud energie. Měla jsem báječný pocit. Určitě si masáž přijdu zopakovat.
Eva

Po semináři léčení kořenů jsem se úplně přestala hádat s mamkou, mluvíme spolu jinak než dřív. Cítím od ní respekt, který mi vždy chyběl.  Už se nemusím pořád obhajovat, jsem silnější a jistější.
Věra

Po prvním léčení kořenů jsem zažila velké štěstí, že jsem viděla rodiče, jak se milují, jak mezi nimi plynou intenzivní proudy lásky. Zažívat je silné, krásné a laskavé, vidět jejich štěstí a radost z mého narození je pro mě doteď velmi léčivé a podporující.
Jana

J’ai énormément aimé cet atelier. Malgré ma difficulté à accepter le regard des autres , vous avez réellement réussi à me faire lâcher prise en partie !

J’ai beaucoup apprécié de me retrouver avec des personnes qui présentent la même fragilité que moi et avec qui nous avons partagé des moments trés intenses d’émotions, de bienveillance et presque d’amour .Vous dégagez toutes les deux une merveilleuse énergie, un sentiment de plénitude,de sérénité,de joie,de force intérieure trés communicatifs et que l’on vous envie !

Je vous remercie de tout coeur pour cet atelier que je recommencerai avec grand plaisir et que je recommanderais bien sûr à mes amis.

Bien à vous Sylvie

Cítím se radostněji :).
Jarda

Na šamanském léčení jsem byl několikrát po sobě, ačkoliv jsem to úplně neplánoval. Několikrát jsem i doma opakoval meditace, které jsem se naučil. Pochopil jsem mnoho věcí a situací ze své minulosti a z dětství. Největší přínos šamanského léčení vidím v nové hodnotě, kterou jsem v sobě našel. Objevil jsem svou zranitelnost a byl jsem schopný ji sdílet. Byla to síla! Tento typ léčení bych doporučil lidem, kteří řeší složité situace.
Vláďa