návrat síly

„Mojí schopností je nacítit se, jemně probouzet energii a směřovat ji ke zdroji.“

„Mojí schopností je nacítit se, jemně probouzet energii a směřovat ji ke zdroji.“

JANA KOLÁČKOVÁ

V člověku vidím jeho skrytý potenciál, který v útulném a bezpečném prostoru s respektem odkrývám pomocí léčivého doteku a hlasu. Ke každému klientovi přistupuji individuálně a dávám širokou podporu léčebným procesům. Přivádím klienty k jejich vnitřnímu prameni, z něhož čerpají energii, klid a pocit bezpečí.

Propojuji meditace, práci s energií a čakrami a ráda je využívám i při masážích a jógových lekcích. Baví mě spojovat staré techniky jogínů a šamanů z východu i západu.

S radostí vás provedu po šamanských cestách, počátky meditační i jógové praxe. S jemností uvolním vaše tělo i mysl.

masérka brno

VZDĚLÁNÍ A ZKUŠENOSTI

1994 – 2002
Studovala jsem angličtinu a marketing, pracovala v marketingové a reklamní agentuře, dělala PR a fundraising v neziskovce.

Jógová a meditační praxe od r. 2000
Jsem certifikovaná cvičitelka jógy a jógy smíchu. Absolvovala jsem semináře zaměřené na jógu a psychomotoriku pro děti, semináře zaměřené na meditace, vědomou práci s čakrami a roční výcvik Energetického poradenství podle Osha, intenzivní kurs mindfulness a semináře cchi kungu.

Vedla jsem jógové skupiny pro děti ve školce a na prvním stupni ZŠ, spolupodílím se na vedení jógových programů pro dospělé, vedu individuální jógové lekce.

Práce s tělem a energií od roku 2004
Absolvovala jsem semináře kineziologie a reiki, profesionální masérský kurs a kurs terapeutické práce s dotekem, řadu domácích i zahraničních seminářů a masérských kurzů zaměřených na biodynamické techniky, tantrické, thajské, taoistické a kašmírské masáže. Na jaře 2014 jsem začala studovat u mexické léčitelky a šamanky Patricie White Buffalo 5-ti letý program zaměřený na léčení pomocí energie a šamanských technik.

Reference

 

Na šamanském léčení jsem byl několikrát po sobě, ačkoliv jsem to úplně neplánoval. Několikrát jsem i doma opakoval meditace, které jsem se naučil. Pochopil jsem mnoho věcí a situací ze své minulosti a z dětství. Největší přínos šamanského léčení vidím v nové hodnotě, kterou jsem v sobě našel. Objevil jsem svou zranitelnost a byl jsem schopný ji sdílet. Byla to síla! Tento typ léčení bych doporučil lidem, kteří řeší složité situace.

Vláďa

Díky technice přepis limbického otisku se dokážu dívat na minulost s pocitem přijetí. Opustila mě zlost, kterou jsem měla při některých vzpomínkách. Změnila jsem pohled na některé členy rodiny a přestala jsem se trápit věcmi, které nemůžu změnit. Mám pocit větší kontroly nad svým životem.
Kamila

U Jany jsem byla mnohokrát na biodynamické masáži, léčení kořenů i šamanském léčení. Mám k ní důvěru, pracuje citlivě, jemně a zároveň dovede udržet pro mě důležitou strukturu a hranice. Léčení kořenů i šamanské léčení mě přivedlo k mým zdrojům a za zážitků při sezení jsem dlouho čerpala energii, klid a pocit bezpečí. Jana je profesionálka a mohu ji jen doporučit.
Zuzka