JANA KOLÁČKOVÁ

Studovala jsem angličtinu a marketing, pracovala jsem v marketingové a reklamní agentuře, dělala jsem PR a fundraising. Procestovala jsem Evropu a kus Asie. Velkým zlomem ve vnímání života pro mě bylo cestování Indií. Tam i chudí lidé měli pro mě neznámou jiskru. Jiskru štěstí a živosti. Začala jsem hledat svoji jiskru.

V roce 2000 jsem začala s jógovou praxí a meditacemi, absolvovala jsem semináře zaměřené na jógu a psychomotoriku pro děti. Jsem certifikovaná cvičitelka jógy a jógy smíchu. Vedla jsem jógové skupiny pro děti ve školce a na prvním stupni ZŠ. Spolupodílím se na vedení jógových programů pro dospělé. V létě 2015 jsem se zamilovala do paddleboardingu a cvičení na prkně se stalo mou vášní.

Od roku 2004 se zabývám prací s tělem a energií, začala jsem praktikovat kineziologii a reiki. Postupně jsem se zaměřila na tantrické techniky, terapeutickou práci s dotekem a od roku 2009 jsem profesionální masérkou. V práci s klienty využívám znalosti a zkušenosti z řady místních a zahraničních seminářů a masérských kurzů – biodynamických technik, thajské, taoistické a kašmírské masáže.

 

Masáže jsou pro mě způsob, jak se setkat s lidmi na velmi jemné a hluboké úrovni zároveň. Naplňují moji touhu být v intenzivním propojení s ostatními. Vědomé dávání láskyplného doteku mi přináší velkou radost.

Pod vedením zkušené terapeutky Ma Prem Sugandho jsem se v letech 2012 – 2013 účastnila seminářů zaměřených na meditace, vědomou práci s čakrami a ročního výcviku Energetického poradenství podle Osha. Práce s čakrami mě přivedla k dávnému snu. Na jaře 2014 jsem si sen začala plnit. Začala jsem studovat u mexické léčitelky a šamanky Patricie White Buffalo 5 letý program zaměřený na léčení pomocí energie a šamanských technik.

Práci s energií a čakrami ráda využívám i při masážích a jógových lekcích. Fascinuje mě, jak staré techniky jogínů a šamanů z druhého konce Země mohou být podobné, jak se jejich cesty vyvíjely odlišně a jak velký užitek nám mohou přinést dnes.

masérka Brno
masérka Brno Koláčková