Pavel

Milá Jano, ještě jednou děkuji za středeční biodynamickou masáž. Bylo to opravdu moc příjemné. Jako by ze mě od té doby spadla jarní únava, cítím se mnohem pohodověji, uvolněněji a mám víc energie. A ještě jednu konkrétní věc jsem zaznamenal... více

Pavel

Mike

Dear Jana, Thank you for giving me your time yesterday. It was truly a great experience for me.

Mike

Hanka

Po masáži jsem se cítila jako znovuzrozená. Všechny myšlenky a starosti byly najednou pryč

Hanka

Luboš

Nikdy jsem si nemyslel, že biodynamické masáže budou v mých padesáti letech vstupní branou do nového světa, ve kterém se začínám těšit z maličkostí a znovu vnímat všemi smysly. Objevuji svou vnitřní sílu, masáže se dotkly nejen mého těla, ale i duše a srdce.

Luboš

Marie

Bezprostředně po masáži jsem se cítila plná energie, dobře usazená ve svém těle. Tento příjemný pocit mi vydržel asi 2 týdny. Navíc jsem začala vnímat intenzivněji ženy kolem sebe, jak se cítí ony a často jsem si i uvědomovala jejich vnitřní nespokojenost.

Marie

Biodynamické masáže

OBNOVUJE RADOST A VITALITU

Biodynamické masáže pracují s energetickými a psychickými bloky v těle. Stres který zažíváme, se nám ukládá a po čase vytvoří „svalový krunýř“, jenž se projevuje jako chronické svalové napětí. Krunýř slouží jako ochrana před bolestivými emocionálními zážitky, ale blokuje nám i životní energii. Ta se projevuje jako radost a spontánnost nebo častěji jako jejich nedostatek.

Biodynamické masáže pomáhají obnovit přirozené proudění energie v těle, odbourat nahromaděný stres a mobilizovat sebeuzdravovací schopnosti těla.

biodynamické masáže


PRAVIDELNÉ BIODYNAMICKÉ MASÁŽE

  • Pomáhají mírnit psychosomatické potíže, např. Bolesti hlavy, migrény, nespavost atd.
  • Snižují nervozitu
  • Mírní příznaky srdeční arytmie
  • Pomáhají odstranit chronickou únavu
  • Podporují  sebeuzdravovací schopnosti těla a uvolňují napětí
  • Obnovují pocity radosti, štěstí a spontánnosti
  • Harmonizují a aktivují vitální síly v těle
  • Můžou se provádět i přes volné oblečení.

Délka masáže je 60 – 90 minut podle individuálních potřeb a domluvy. Cena 600 – 900 Kč.