relaxační masáže

Pavel

Milá Jano, ještě jednou děkuji za středeční biodynamickou masáž. Bylo to opravdu moc příjemné. Jako by ze mě od té doby spadla jarní únava, cítím se mnohem pohodověji, uvolněněji a mám víc energie. A ještě jednu konkrétní věc jsem zaznamenal... více

Pavel

Mike

Dear Jana, Thank you for giving me your time yesterday. It was truly a great experience for me.

Mike

Hanka

Po masáži jsem se cítila jako znovuzrozená. Všechny myšlenky a starosti byly najednou pryč

Hanka

Luboš

Nikdy jsem si nemyslel, že biodynamické masáže budou v mých padesáti letech vstupní branou do nového světa, ve kterém se začínám těšit z maličkostí a znovu vnímat všemi smysly. Objevuji svou vnitřní sílu, masáže se dotkly nejen mého těla, ale i duše a srdce.

Luboš

Marie

Bezprostředně po masáži jsem se cítila plná energie, dobře usazená ve svém těle. Tento příjemný pocit mi vydržel asi 2 týdny. Navíc jsem začala vnímat intenzivněji ženy kolem sebe, jak se cítí ony a často jsem si i uvědomovala jejich vnitřní nespokojenost.

Marie
„Věřím, že dotek má léčivou sílu.“

„Věřím, že dotek má léčivou sílu.“

RELAXAČNÍ A ANTISTRESOVÉ MASÁŽE

 

Pokud vás trápí chronická únava a napětí, nevíte jak na stres, jak usnout, jste často nervózní, bolí vás záda a hlava, na nic nečekejte a objednejte se co nejdříve. Zažijte léčivou sílu doteků, jenž se zaměřují na hluboké uvolnění, harmonizaci a aktivaci vitálních sil v těle. Nevíte, jakou si vybrat?

Při náročné práci a rychlém životním tempu se často dostaneme do stresu. Někdy si ani nevšimneme a stres se stane chronickým. Každodenně nás provází nervozita a ztuhlé svaly. Relaxační a antistresové masáže vám pomohou zvládnout náročné období a obnovit síly dřív, než klesnete pod tíhou všech povinností. Pravidelné masáže mají:

  • harmonizační účinky,
  • pomáhají při chronické únavě, stresu a nespavosti
  • při srdeční arytmii,
  • zmírňují migrény a bolesti hlavy.
  • Uvolňují dlouhodobé stažení svalstva a rozpouští nahromaděné napětí v těle.

Cena: 900 Kč / 60 minut

TAO MASÁŽ

Hluboce uvolňující a zároveň energetizující masáž. Vyrovnává a zvyšuje energii, posiluje a prodlužuje životní funkce. Vychází z orientální nauky léčení a omlazování těla pomocí vlastních zdrojů energie. Při masáži se budete pomalu naplňovat energií a opakovaně se uvolňovat do větší bdělosti. Masíruje se celé tělo. Po masáži zůstanete dlouho svěží.

Cena: 1500 Kč / 90 minut

MASÁŽ ZAD

Pravidelné masáže zad odstraňují chronické spazmy, zmírňují bolesti hlavy, bolest v kříži, bederní páteře, za krkem i ramen. Pomáhají i při poruchách spánku a emocionálním přetížení. Záda se stanou pružnější a budete se cítit plni nové energie. Starosti doslova hodíte za hlavu.

Není vhodná při akutní bolesti plotýnek nebo po úrazech.

Cena: 1000 Kč / 60 minut