relaxační masáže

Adam, 34 let

Měl jsem neustálý tok myšlenek, které jsem nebyl schopen od sebe oddělovat a třídit je na důležité a podružné. V průběhu několika měsíců jsem absolvoval jednou za 4 týdny sérii masáží a meditačních cvičení. Masáže a cvičení na sebe navazovaly, některé techniky opakuji neustále. Několikrát týdně jsem dělal pravidelné cvičení a meditace. Během této doby jsem začal získávat schopnost pracovat s myšlenkami, třídit je podle důležitosti. Cvičení na mě mají obrovský dopad, začínám se dívat do nového vesmíru, o kterém jsem neměl ani tušení. Změnil jsem úplně koncept svého uvažování. Trpělivě se snažím o pravidelnou meditační praxi a jsem zvědav, jaké obzory se mi začnou otevírat dál. Magor jsem stále :), ale vycházím sám se sebou a myšlenkami klidněji.

Adam, 34 let

Pavel

Milá Jano, ještě jednou děkuji za středeční biodynamickou masáž. Bylo to opravdu moc příjemné. Jako by ze mě od té doby spadla jarní únava, cítím se mnohem pohodověji, uvolněněji a mám víc energie. A ještě jednu konkrétní věc jsem zaznamenal... více

Pavel

Mike

Dear Jana, Thank you for giving me your time yesterday. It was truly a great experience for me.

Mike

Hanka

Po masáži jsem se cítila jako znovuzrozená. Všechny myšlenky a starosti byly najednou pryč

Hanka

Luboš

Nikdy jsem si nemyslel, že biodynamické masáže budou v mých padesáti letech vstupní branou do nového světa, ve kterém se začínám těšit z maličkostí a znovu vnímat všemi smysly. Objevuji svou vnitřní sílu, masáže se dotkly nejen mého těla, ale i duše a srdce.

Luboš

Marie

Bezprostředně po masáži jsem se cítila plná energie, dobře usazená ve svém těle. Tento příjemný pocit mi vydržel asi 2 týdny. Navíc jsem začala vnímat intenzivněji ženy kolem sebe, jak se cítí ony a často jsem si i uvědomovala jejich vnitřní nespokojenost.

Marie
„Věřím, že dotek má léčivou sílu.“

„Věřím, že dotek má léčivou sílu.“

RELAXAČNÍ A ANTISTRESOVÉ MASÁŽE

 

Při náročné práci a rychlém životním tempu se často dostaneme do stresu. Někdy si ani nevšimneme a stres se stane chronickým. Každodenně nás provází nervozita a ztuhlé svaly. Pokud vás trápí chronická únava a napětí, nevíte jak na stres, jak usnout, jste často nervózní, bolí vás záda a hlava, na nic nečekejte a objednejte se co nejdříve. Zažijte léčivou sílu doteků, jenž se zaměřují na hluboké uvolnění, harmonizaci a aktivaci vitálních sil v těle. Nevíte, jakou si vybrat?

ANTISTRESOVÁ MASÁŽ

Vám pomůže zvládnout náročné období a obnovit síly dřív, než klesnete pod tíhou všech povinností. Masíruje se celé tělo jemnější a neustále se opakující technikou. Dostanete se do příjemného stavu mezi spánkem a bděním. Tělo i mysl se v této hladině přirozeně uvolňuje a obnovuje proudění vitálních sil. Pravidelné antistresové masáže mají:

  • Harmonizační účinky,
  • pomáhají při chronické únavě, stresu a nespavosti,
  • při srdeční arytmii,
  • zmírňují migrény a bolesti hlavy.
  • Speciální techniky uvolňují dlouhodobé stažení svalstva a rozpouští nahromaděné napětí v těle.
  • Na sucho nebo s olejem, na kůži nebo v lehkém oděvu dle domluvy.

Cena: 1000 Kč / 60 minut

RELAXAČNÍ MASÁŽ

Klasická příjemná masáž na uvolnění zatuhlých částí těla. Masíruje se s olejem celé tělo anebo jen určité části, podle domluvy. Ideální masáž, když nevíte, kterou si vybrat. Pravidelná masáž má léčebný charakter, odstraňuje stres a napětí.

Cena: 1000 – 1500 – 1700 Kč / 60 – 90 – 120 minut