návrat síly

„Mojí schopností je nacítit se, jemně probouzet energii a směřovat ji ke zdroji.“

„Mojí schopností je nacítit se, jemně probouzet energii a směřovat ji ke zdroji.“

JANA KOLÁČKOVÁ

V člověku vidím jeho skrytý potenciál, který v útulném a bezpečném prostoru s respektem odkrývám pomocí léčivého doteku a hlasu. Ke každému klientovi přistupuji individuálně a dávám širokou podporu léčebným procesům. Přivádím klienty k jejich vnitřnímu prameni, z něhož čerpají energii, klid a pocit bezpečí.

Propojuji meditace, práci s energií a čakrami a ráda je využívám i při masážích a jógových lekcích. Baví mě spojovat staré techniky jogínů a šamanů z východu i západu.

S radostí vás provedu po šamanských cestách, počátky meditační i jógové praxe. S jemností uvolním vaše tělo i mysl.

masérka brno

VZDĚLÁNÍ A ZKUŠENOSTI

1994 – 2002
Studovala jsem angličtinu a marketing, pracovala v marketingové a reklamní agentuře, dělala PR a fundraising v neziskovce.

Jógová a meditační praxe od r. 2000
Jsem certifikovaná cvičitelka jógy a jógy smíchu. Absolvovala jsem semináře zaměřené na jógu a psychomotoriku pro děti, semináře zaměřené na meditace, vědomou práci s čakrami a roční výcvik Energetického poradenství podle Osha, intenzivní kurs mindfulness a semináře cchi kungu.

Vedla jsem jógové skupiny pro děti ve školce a na prvním stupni ZŠ, spolupodílím se na vedení jógových programů pro dospělé, vedu individuální jógové lekce.

Práce s tělem a energií od roku 2004
Absolvovala jsem semináře kineziologie a reiki, profesionální masérský kurs a kurs terapeutické práce s dotekem, řadu domácích i zahraničních seminářů a masérských kurzů zaměřených na biodynamické techniky, tantrické, thajské, taoistické a kašmírské masáže. Na jaře 2014 jsem začala studovat u mexické léčitelky a šamanky Patricie White Buffalo 5-ti letý program zaměřený na léčení pomocí energie a šamanských technik. Od roku 2018 se věnuji cchi kungu systému orel v hnízdě a zdravotnímu cchi kungu.

Komunikace, koučing a terapie
V roce 2021 jsem absolvovala kurs efektivní komunikace a online kurz krizové intervence, 2022 jsem začala certifikovaný psychoterapeutický výcvik orientovaný na řešení. Od roku 2023 jsem v týmu e-koučů organizace Nepornu, která pomáhá lidem se závislostí na pornu.

Reference

 

Měl jsem neustálý tok myšlenek, které jsem nebyl schopen od sebe oddělovat a třídit je na důležité a podružné. V průběhu několika měsíců jsem absolvoval jednou za 4 týdny sérii masáží a meditačních cvičení. Masáže a cvičení na sebe navazovaly, některé techniky opakuji neustále. Několikrát týdně jsem dělal pravidelné cvičení a meditace. Během této doby jsem začal získávat schopnost pracovat s myšlenkami, třídit je podle důležitosti. Cvičení na mě mají obrovský dopad, začínám se dívat do nového vesmíru, o kterém jsem neměl ani tušení. Změnil jsem úplně koncept svého uvažování. Trpělivě se snažím o pravidelnou meditační praxi a jsem zvědav, jaké obzory se mi začnou otevírat dál. Magor jsem stále :), ale vycházím sám se sebou a myšlenkami klidněji.

Adam, 34 let

Na co si nemůžu sáhnout, tomu nevěřím. Janu znám dlouho, ze zvědavosti jsem vyzkoušel antistresový program. Dechové a meditační techniky na zklidnění mě překvapily účinností, rychlostí a jednoduchostí. Jana dává jasné a srozumitelné instrukce a vede meditaci tak, že hodina uplyne jako chvilka.

Mirek, 67 let

Šamanská cesta do nitra mého srdce pro mě byla velkou inspirací. Ačkoliv se léčení odehrálo už před 2 lety, stále z něho těžím. Už se těším na další setkání a věřím, že mě zase posune dál.

Štěpán

Popravdě řečeno šamanské léčení jsem si nedokázal úplně představit. Šel jsem do toho po konzultaci s Janou a našel jsem v sobě místo síly, které jsem začal navštěvovat i sám
a také jsem přes šamanské seance začal poznávat a komunikovat se svými pomocníky. V šamanském léčení jsme prošli i léčení rodu. Určitě doporučuji vyzkoušet.

Lucky

Janou vedená meditace byla pro mě vždy něčím speciálním. Hodně si cením, že mají cvičení a meditace dlouhodobý účinek.

František, 46 let

„Moje schopnost je citlivě provádět klienty k uvědomění, jak být pány svého těla a zdraví.“

„Moje schopnost je citlivě provádět klienty k uvědomění, jak být pány svého těla a zdraví.“

EVA KOTOUČKOVÁ

Pro každého klienta vytvářím individuální plán na míru. Propojuji techniky masáže, jógy a čínské medicíny a nechávám se vést intuicí a hlubokou znalostí těla. Ráda vám pomůžu objevit možnosti vašeho těla, najít cestu k sebeuzdravování a bez omezení dělat to, co vás vede ke štěstí.

Pro klienta připravuji masážní terapeutický plán založený na pulzní diagnostice nebo diagnostice z jazyka podle čínské medicíny. Terapeutická kůra 5-10 masáží má léčebné účinky a může být významným hybatelem k řešení zdravotních problémů. Při řešení zdravotních potíží, je vhodné si masáž dopřát 1x týdně. K udržení dobré pohody alespoň jednou za měsíc nebo častěji podle individuálních možností.

VZDĚLÁNÍ A ZKUŠENOSTI

Masáže od roku 2001
Nejvyšší kvalifikaci v oboru masáží jsem získala jako masér ve zdravotnictví v roce 2008. Absolvovala jsem kurzy zaměřené na aromaterapii, lymfatické a těhotenské masáže, reflexologii, čínskou tlakovou a thajskou bodovou masáž, shiatsu, segmentovou a meridiánovou masáž.

Při masážích pokud je to potřeba na specifické potíže používám účinné techniky:

reflexní segmentová masáž

zaměřená na uvolnění přetížených svalových skupin, uvolnění stažených úponů a svalů, zlepšení prokrvení, odblokování páteře a kloubů a ovlivnění činnosti vnitřních orgánů. Využívá se na rychlé odstranění bolestí, harmonizaci celého těla a k výrazné úlevě. Masáž se provádí nasucho a bývá vnímána jako intenzivní.

bodová thajská masáž

speciální jemná technika na uvolnění šíje, bolestivého ramene, lokte, bolestí nohou aj. Pracuje se na vybraných energetických bodech. Tato metoda je vhodná pro muže, ženy, sportovce, nesportovce, všechny věkové kategorie

Jógová praxe od roku 2007
Zájem o tělo jsem prohlubovala studiem různých směrů jógy u našich i zahraničních lektorů: Iyengar yoga u MUDr. Černého a RNDr. Leo Jagelky, jóga podle sw.Gitanandy u Shobany, prof. jógy Gregorian Bivolaru (integrální jóga), Ing. Jan Knaisl (bihárská škola jógy), power yoga u Aleny Skotákové (učitelka gymnastiky a tance). Nejvyšší kvalifikaci v oboru jógy jsem dosáhla na UK jako cvičitel jógy 1. třídy v roce 2014. Od té doby vedu pravidelně soukromé a skupinové lekce jógy v Boskovicích a v Brně.

Čínská medicína od 2019
Zatím nejucelenější systém těla a duše poznávám ve studiu tradiční čínské medicíny a čínské astrologie.

masérka brno

Reference

 

Při masáži nohou jsem byla úplně nadšená. Moc jsem si užívala uvolnění reflexních zón na chodidle pomocí speciálního kolíku a pak následně čištění drah na lýtku bylo neskutečně příjemné. V náročné práci několik hodin denně stojím a nohy mě hodně bolí. Po masáži jsem cítila velkou úlevu. Masáže mohu vřele doporučit.

Iva, 55 let

Cítila jsem se jako v bavlnce! Moje tělo se pod Eviným vědomým dotekem naprosto uvolnilo, mysl se zklidnila a já si dopřála hluboký odpočinek a regeneraci na mnoha úrovních.

Tereza

Po těžkém úraze mě byla doporučena 2 x týdně zdravotní rehabilitace. Tu absolvuji u paní Evy. Zdravotní stav se mi po úraze zlepšil, snížili se bolesti rukou, zlepšila se jemná motorika. Uvolnění lymfatických cest pomohlo proti bolesti hlavy. Kvalitní a kvalifikovanou péči mohu jen doporučit.

Lenka, 51 let

Kvalita masáží u paní Evy je srovnatelná s rehabilitačními masážemi popáleninového centra. Rehabilitace mě upravila šlachy u spáleného palce a nemusel jsem absolvovat plánovanou operaci.

Jan, 46 let

Rehabilitační masáže navštěvuji již 8 let. Vzhledem ke zkušenosti s rehabilitacemi, které jsem absolvoval dříve mohu říct, že Eviččiny masáže jsou nejlepší.

Radek, 65 let

Eva je nadaná, vnímavá žena s hlubokou znalostí lidského těla. Její masáže mají duchovní přesah, což vám umožní se během času stráveném v relaxaci dotknout vaší pravé esence. To vede ke klidu v duši. Masáže u Evy můžu vřele doporučit.

Klára