Mína

V životě jsem hodně aktivní, možná  až moc. Kranio mi pomáhá se zklidnit, uvolnit napětí v celém těle. Hodinka krania mi spolehlivě dobije baterky a pomůže na pár dní zvolnit.

Mína

Lucie

Na kranio jsem začala chodit kvůli úporným bolestem hlavy. Po pár ošetřeních se bolesti začaly mírnit a nebyly tak časté. Teď chodím jednou za měsíc a můj život se proměnil. Bolest ustoupila a znovu se můžu věnovat koníčkům.

Lucie

Květa

Děkuji paní Janě, že se mi opravdu věnovala s velikou péčí. několik let trpím nespavostí a moc nezabírají ani prášky na spaní. Chodila jsem na kranio asi 3 měsíce a skoro to vypadá jako zázrak. Každou noc se vyspím a prášek si vezmu jen výjimečně. Moc  Vám děkuji.

Květa

Lenka

Kranio mi pomohlo od dlouhodobých bolestí krční páteře. Nemůžu říct, že by mě už záda vůbec nebolela, ale přestalo každodenní utrpení. Intenzivní bolesti ustoupily a i když se někdy ještě objeví, nejsou tak silné a dají se zvládnout.

Lenka

Jan

Dotek paní Jany je opravdu léčivý. Děkuji za masáž, určitě přijdu znovu.

Jan

Michal

Ještě jednou děkuji za úžasnou masáž. Mám radost, jak jsou obzory vnímání nekonečné.

Michal

Kamila

Díky technice přepis limbického otisku se dokážu dívat na minulost s pocitem přijetí. Opustila mě zlost, kterou jsem měla při některých vzpomínkách. Změnila jsem pohled na některé členy rodiny a přestala jsem se trápit věcmi, které nemůžu změnit. Mám pocit větší kontroly nad svým životem.

Kamila

„Ticho tě udělá silnější. “

Indiánská moudrost

„Ticho tě udělá silnější.“
Indiánská moudrost

Kraniosakrální terapie

NÁVRAT K ROVNOVÁZE A PŘIROZENÉMU STAVU ZDRAVÍ

Kraniosakrální terapie má harmonizační účinky. Je to jemná manuální technika, působí velmi mírným tlakem, odstraňuje blokády a posiluje odolnost vůči onemocnění.  Během terapie dochází k hlubokému uvolnění, při kterém může tělo aktivovat sebeúzdravné mechanismy. Ty se aktivují na všech úrovních – fyzické, psychické, emocionální i spirituální. Podstatou kraniosakrální terapie je návrat k rovnováze organismu a ke svému přirozenému zdraví. Je vhodná i pro citlivé osoby. Jak jsem se zamilovala do krania, podívejte se na článek.

Kraniosakrální terapie

KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE POMÁHÁ PŘI:

 • Potížích psychosomatického původu
 • Stres, chronické únava, poruchy spánku, nervozita
 • Bolesti hlavy, migrény
 • Dýchacích potížích a astmatu
 • Bolesti kloubů, zad a páteře
 • Hormonální poruchy, premenstruační syndrom
 • Závratě, poruchy rovnováhy
 • Potížích s čelistním kloubem, ušní problémy, hučení v uších
 • Deprese, úzkostné stavy, neurotická onemocnění
 • Potížích spojených s nervovým systémem, mrtvění končetin apod.
 • Detoxikuje, harmonizuje, posiluje imunitu a vitalitu organismu.
 • Má silný relaxační účinek a je velmi vhodná jako součást procesu osobního růstu, pro pocit pohody a štěstí.
Více informací:

Celý kraniosakrální systém tvoří tekutina v mozku a míše, známá jako mozkomíšní mok a systém membrán, které obklopují a chrání mozek a míchu. Celý systém se nachází uvnitř lebky, v páteřním kanálu až po křížovou kost a kostrč. Jemnými doteky jsou odstraňovány blokády v systému.

 

Délka terapie je 60–90 minut podle individuálních potřeb a domluvy. Cena 900 – 1300 Kč.