Linda

Na masáži pro ženy jsem byla asi 5krát. Prožívala jsem zrovna náročné období v práci a při masáži jsem za sebe shodila stres i bolesti zad. Načerpala jsem potřebnou energii, která se mi hodila další dny.

Linda

Lucie

Děkuji za krásné masáže pro ženy. Nádherně jsem si odpočinula a pochopila jsem, že moje tělo není stroj. Začala jsem víc odpočívat a cítím se o pár let mladší. Dokonce po mě začali pokukovat i muži. Doufám, že mi svěží vítr chvíli vydrží.

Lucie

Ivana

Po několika masážích jsem v sobě začala cítit zvláštní jemnost. Vždy jsem byla spíš rázná a teď si připadám víc ženská a něžná. Změny si všiml i manžel a je rád, že se sním tolik nehádám.

Ivana

Eva

Po masáži mi bylo tak lehce, tělo jsem vnímala jako proud energie. Měla jsem báječný pocit. Určitě si masáž přijdu zopakovat.

Eva

Masáže pro ženy

Ženy obvykle podávají stejné výkony jako muži. Při dlouhodobém vysokém výkonu na ně doléhá stres více než na jejich mužské protějšky. Stres se projevuje bolestí hlavy, migrénou, častými výkyvy nálad nebo emoční labilitou. Poměrně běžně trpí ženy nespavostí, bolestmi zad a nervozitou. Zapomněly ale, že mohou používat odlišné a stejně efektivní zdroje s menší námahou.

masáže pro ženy

Masáže pro ženy oživují schopnosti intuice, pomáhají odstranit příčiny přetížení a propojují ženu s její přirozenou sílou. Uvolní se hluboko uložené napětí v zádech, bedrech, hýždích a bříšku. Léčivé masáže pro ženy probouzí vitalitu, omlazují a zkrášlují. Žena se často po masáži cítí jako po hezké dovolené, je šťastná a přitažlivá. Celá série 3-5 masáží zlepšuje i kvalitu milostného života, který je přirozeným zdrojem radosti a naplnění.

Délka masáže je 90 minut, cena 900 Kč.