šamanské léčení

Linda

Na masáži pro ženy jsem byla asi 5krát. Prožívala jsem zrovna náročné období v práci a při masáži jsem za sebe shodila stres i bolesti zad. Načerpala jsem potřebnou energii, která se mi hodila další dny.

Linda

Lucie

Děkuji za krásné masáže pro ženy. Nádherně jsem si odpočinula a pochopila jsem, že moje tělo není stroj. Začala jsem víc odpočívat a cítím se o pár let mladší. Dokonce po mě začali pokukovat i muži. Doufám, že mi svěží vítr chvíli vydrží.

Lucie

Ivana

Po několika masážích jsem v sobě začala cítit zvláštní jemnost. Vždy jsem byla spíš rázná a teď si připadám víc ženská a něžná. Změny si všiml i manžel a je rád, že se sním tolik nehádám.

Ivana

Eva

Po masáži mi bylo tak lehce, tělo jsem vnímala jako proud energie. Měla jsem báječný pocit. Určitě si masáž přijdu zopakovat.

Eva
 
 

„Abys zaslechla sama sebe, potřebuješ tichý den.“

Indiánská moudrost

„Abys zaslechla sama sebe, potřebuješ tichý den.“
Indiánská moudrost

Pro ženy

 

Ženy obvykle podávají stejné výkony jako muži. Při dlouhodobém vysokém výkonu na ně doléhá stres, jenž se projevuje mimo jiné i bolestí hlavy, migrénou, častými výkyvy nálad nebo emoční labilitou. Poměrně běžně trpí ženy nespavostí, bolestmi zad a nervozitou. Zapomněly ale, že mohou používat odlišné a stejně efektivní zdroje s menší námahou.

Masáže pro ženy:

  • Oživují schopnosti intuice, pomáhají odstranit příčiny přetížení a propojují ženu s její přirozenou sílou.
  • Uvolní hluboko uložené napětí v zádech, bedrech, hýždích a bříšku.
  • Probouzí vitalitu, omlazují a zkrášlují.
  • Zlepšují kvalitu milostného života, který je přirozeným zdrojem radosti a naplnění.
  • Žena se často po masáži cítí jako po hezké dovolené, je šťastná a přitažlivá.
  • Celá série masáží zlepšuje i kvalitu milostného života, který je přirozeným zdrojem radosti a naplnění.

Délka masáží je 90-120 minut. Ideální je projít postupně celou sérií nebo alespoň kroky 1-3. Investice do sebe se vám mnohonásobně vrátí.

relaxační masáž pro ženy

Relaxační masáž

Hluboce uvolňující masáž, při které budete mít pocit, že se vaše tělo rozpouští. A s ním i všechny starosti a ztuhlé svaly.

90 minut / 1300 Kč

Masáž na uvolnění starých vzorců

Při této masáži se zbavíte představ o tom, co musíte dělat a co si nesmíte dovolit. Své tělo prožijete jako znovuzrozené, zářící a duši jako šťastnou.

90 minut / 1300 Kč

otevirani srdce

Masáž probuzení srdce

Velmi jemná masáž celého těla, při které se probouzí jemnost a křehkost vašeho srdce. Energie v těle začne plynout a vy ji ucítíte jako krásu, lásku a něhu. Srdce neposuzuje, nehodnotí a může vám ukázat svět ve své skutečné kráse.

90 minut/ 1300 Kč

leciva tantra

Léčivá tantra masáž

Používá zvláště jemné, uvolňující doteky v oblasti pánve, kříže, zadečku a stehen. Uvolňuje napětí a bolest. Přivádí novou energii do pánve, bříška a srdce. Neobsahuje doteky na pohlaví.

120 minut / 3500 Kč

orgasmicka meditace

Orgasmická meditace

Přenesete se do stavu příjemné meditace. Tělo je uvolněné a pozornost je zaměřená na jóni. Jemné a dokola se opakující doteky na klitorisu přinášejí vzrušení, vlny rozkoše, někdy vedou k orgasmu. Učíte se vnímat vlastní pocity a propojovat sexualitu se spiritualitou.

90 minut / 2500 Kč