Nemám slova na to, jak moc jste mi pomohla. Moc Vám děkuji za příjemný přístup, milé rozhovory, klidnou atmosféru a ochotu vyslechnout a řešit mé problémy. Cením si, že jsme se mohly vidět naživo, že jsem se mohla otevřít v bezpečném prostoru. Terapeutka umí udržet hranice a nenechala mě sklouznout do role oběti.