Petr

Šamanské léčení a léčení čaker mě přivedlo do kontaktu s hlubokým strachem, schovanou bolestí a podivným přesvědčením. Od té doby se mi daří lépe vidět, co pro sebe potřebuji. Zažil jsem přijetí a důvěru, které se mi v životě moc nedostávalo. Mám pocit, že začínám...

Olda

Po sérii léčení a masáží čaker si lépe uvědomuji, co se v mém životě skutečně děje. Daří se mi lépe vidět nevědomé mechanismy, které používáme k vynucování si toho, co chceme.

Lidka

Léčení čaker mi ukázalo, jakých zažitých vzorců se v životě držím a jaké mi přináší trápení. Ještě zdaleka nemám vše vyřešeno, ale vidím, jakým směrem se můžu ubírat. To mi dává naději. Moc Jani děkuji za setkání.

Tereza

Po harmonizaci jednotlivých čaker mám větší vědomí sama sebe, lépe chápu svoje přesvědčení a omezení. Jsem v kontaktu se svými emocemi a dokážu je lépe vyjadřovat. Největším přínosem je pro mě kontakt se srdeční čakrou, která mi dovoluje přijímat sama sebe i ostatní...

Katka

Při energetické masáži jsem cítila láskyplnou pozornost, kterou mi Jana celou dobu věnovala. Zažila jsem jemnost doteku a velmi jemné proudění energie v celém těle. Děkuji za laskavou péči.