INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ

Procházíte změnou, chcete na sobě pracovat? Máte náročné období, řešíte spoustu témat a nevíte kde začít? Máte zdravotní potíže po úraze, chronické zdravotní problémy, potřebujete zdravotní rehabilitaci nebo masáž? Jste ve stresu, chcete začít s jógou nebo se naučit meditovat?
Pomůžeme vám se zorientovat v aktuální situaci a ukážeme vám, jak se sebou co nejlépe zacházet.
S jakými tématy se na nás můžete obrátit?
masáže brno

ŠAMANSKÉ LÉČENÍ

Cítíte se jako tělo bez duše, potřebujete více síly a méně stresu? Šamanské léčení se zaměřuje na léčení rodové linie, harmonizaci čaker, čištění energetického pole. V magické realitě za pomoci duchovních průvodců, živlů a silových zvířat hledá šaman s klientem cestu k uvolnění, uzdravení a harmonii.

PORADENSTVÍ

Ocitli jste se v náročné životní situaci nebo se potřebujete jen zorientovat v situaci, najít nový pohled, posunout se z místa? Pokud máte téma, které vás opakovaně zaměstnává a nevíte si s ním rady, setkání vám pomůže se zorientovat v celé záležitosti a přinese do života vítanou změnu.

biodynamické masáže

MASÁŽE

Pokud vás trápí chronická únava a napětí, nevíte jak na stres, jak usnout, jste často nervózní, bolí vás záda a hlava, na nic nečekejte a objednejte se. Zažijte léčivou sílu doteků, jenž se zaměřují na hluboké uvolnění, harmonizaci a aktivaci vitálních sil v těle.

„Každý den se může stát zázrak.“

„Každý den se může stát zázrak.“

Jmenuji se Jana Koláčková. Studovala jsem angličtinu a marketing, pracovala v marketingové a reklamní agentuře, dělala PR a fundraising v neziskovce. Procestovala jsem Evropu a kus Asie. Velkým zlomem ve vnímání života pro mě bylo cestování Indií. Tam i chudí lidé měli pro mě neznámou jiskru. Jiskru štěstí a živosti. Začala jsem hledat svoji jiskru.

Více o mně...

Moje jógová a meditační praxe začala v roce 2000. Absolvovala jsem semináře zaměřené na jógu a psychomotoriku pro děti, vedla jógové skupiny pro děti ve školce a na prvním stupni ZŠ. Jsem certifikovaná cvičitelka jógy a jógy smíchu. Spolupodílím se na vedení jógových programů pro dospělé. V létě 2015 jsem se zamilovala do paddleboardingu a cvičení na prkně se stalo mou vášní.

Od roku 2004 se zabývám prací s tělem a energií, kineziologií a reiki. Postupně jsem se zaměřila na tantrické techniky, terapeutickou práci s dotekem a od roku 2009 jsem profesionální masérkou. V práci s klienty využívám znalosti a zkušenosti z řady místních a zahraničních seminářů a masérských kurzů – biodynamických technik, thajské, taoistické a kašmírské masáže. Masáže jsou pro mě způsob, jak se setkat s lidmi na velmi jemné a hluboké úrovni zároveň. Naplňují moji touhu být v intenzivním propojení s ostatními. Vědomé dávání láskyplného doteku mi přináší velkou radost.

Pod vedením zkušené terapeutky Ma Prem Sugandho jsem se v letech 2012 – 2013 účastnila seminářů zaměřených na meditace, vědomou práci s čakrami a ročního výcviku Energetického poradenství podle Osha. Práce s čakrami mě přivedla k dávnému snu – šamanismu. Na jaře 2014 jsem začala studovat u mexické léčitelky a šamanky Patricie White Buffalo 5 letý program zaměřený na léčení pomocí energie a šamanských technik. 2018 jsem si nadělila intenzivní kurs mindfulness a začala prozkoumávat svět cchi kungu. Pravidelné cvičení cchi kungu, jóga a meditace jsou mými každodenními společníky a obohacují mi život.

Meditace, práci s energií a čakrami ráda využívám i při masážích a jógových lekcích. Fascinuje mě, jak staré techniky jogínů a šamanů z druhého konce Země mohou být podobné, i když se jejich cesty vyvíjely odlišně a jak velký užitek nám mohou přinést dnes.

Reference

 
Po několika masážích jsem v sobě začala cítit zvláštní jemnost. Vždy jsem byla spíš rázná a teď si připadám víc ženská a něžná. Změny si všiml i manžel a je rád, že se sním tolik nehádám.
Ivana

Bezprostředně po masáži jsem se cítila plná energie, dobře usazená ve svém těle. Tento příjemný pocit mi vydržel asi 2 týdny. Navíc jsem začala vnímat intenzivněji ženy kolem sebe, jak se cítí ony a často jsem si i uvědomovala jejich vnitřní nespokojenost.
Marie

Po semináři léčení kořenů jsem se úplně přestala hádat s mamkou, mluvíme spolu jinak než dřív. Cítím od ní respekt, který mi vždy chyběl.  Už se nemusím pořád obhajovat, jsem silnější a jistější.
Věra

Děkuji za krásné masáže pro ženy. Nádherně jsem si odpočinula a pochopila jsem, že moje tělo není stroj. Začala jsem víc odpočívat a cítím se o pár let mladší. Dokonce po mě začali pokukovat i muži. Doufám, že mi svěží vítr chvíli vydrží.
Lucie

Na masáži pro ženy jsem byla asi 5krát. Prožívala jsem zrovna náročné období v práci a při masáži jsem za sebe shodila stres i bolesti zad. Načerpala jsem potřebnou energii, která se mi hodila další dny.
Linda

Po prvním léčení kořenů jsem zažila velké štěstí, že jsem viděla rodiče, jak se milují, jak mezi nimi plynou intenzivní proudy lásky. Zažívat je silné, krásné a laskavé, vidět jejich štěstí a radost z mého narození je pro mě doteď velmi léčivé a podporující.
Jana

„Je jen jedna chvíle, kdy být šťastný. Ta chvíle je teď.“

„Je jen jedna chvíle, kdy být šťastný. Ta chvíle je teď.“

Jmenuji se Eva Kotoučková. Profesi dámské krejčové, kterou jsem se vyučila, jsem nikdy nedělala. Místo toho jsem se zaměřila na to, co mě neustále fascinuje – lidské tělo. Propadla jsem kouzlu jógy a masážních technik, doteků a jejich léčebné síle. V lázeňských zařízení, v centru rehabilitační a sportovní péče a ve vlastní praxi jsem byla mnohokrát svědkem téměř zázračných uzdravení. Dnes vidím, že pozornost věnovaná klientovi, opakovaná péče o jeho neduhy a zranění přináší do života znovu zdraví a radost.

Více o mně...

Aniž bych to tušila, moje jógová praxe začala už v dětství. Fascinovala mě příroda a bylo pro mě normální se hodinu se dívat na jednu květinu, aniž
bych mrkala. Mnohem později jsem se dozvěděla, že je to praxe jednobodové meditace. Poprvé v kině jsem přemýšlela nad tím, kdo jsem já. Jsem já ta, co sedí a dívá se na pohádku? Jsem ta hlavní hrdinka v pohádce anebo jsem já ta, která stojí opodál a celé to pozoruje? Zažívala jsem stav odpoutaného svědka. Spontánně jsem zažila poprvé změněný stav vědomí při plavání. Tělo automaticky dělalo známé pohyby a já byla někde v mezi prostoru a zažívala pocity euforie. Ráda jsem se dívala do tmy, maminka mi vždy říkala, že ve tmě nic není. A já ji odpovídala, tma je nic a zároveň úplně vše. Ve tmě je skrytý potenciál úplně všeho.

Ve 23 letech jsem se začala józe věnovat vědomě. Dělala jsem pravidelně Oshovy, zenové a laja meditace, praktikovala pět Tibeťanů, orgánovou sestavu, hrála si s cchi-kungem, celkově můj zájem směřoval k pohybové terapii. Absolvovala jsem mnoho jógových seminářů na témata: pránájáma, yoga medical, čakra yoga, fascie a jejich uvolňování, jóga a ájurvéda, ženská jóga, vidžňána bhairava tantra, jóga krásy, yoga a pánevní dno, diastáza, kompenzační cvičení, emoční jóga. Prošla jsem mnoha školami a směry a jógové cestě potkala úžasné učitele. Vystudovala jsem ji na UK a stala se cvičitelkou I. třídy.

Ale pořád toho nebylo dost a poslední roky mě touha po vědění zavedla ke studiu čínské medicíny a astrologie. Nepřestává mě fascinovat, jak tyto staré vědy jsou stále účinné a navrací lidem ztracenou rovnováhu a harmonii.

Reference

 

Při masáži nohou jsem byla úplně nadšená. Moc jsem si užívala uvolnění reflexních zón na chodidle pomocí speciálního kolíku a pak následně čištění drah na lýtku bylo neskutečně příjemné. V náročné práci několik hodin denně stojím a nohy mě hodně bolí. Po masáži jsem cítila velkou úlevu. Masáže mohu vřele doporučit. 

Iva, 55 let

Rehabilitační masáže navštěvuji již 8 let. Vzhledem ke zkušenosti s rehabilitacemi, které jsem absolvoval dříve mohu říct, že Eviččiny masáže jsou nejlepší.

Radek, 65 let

Po těžkém úraze mě byla doporučena 2 x týdně zdravotní rehabilitace. Tu absolvuji u paní Evy. Zdravotní stav se mi po úraze zlepšil, snížili se bolesti rukou, zlepšila se jemná motorika. Uvolnění lymfatických cest pomohlo proti bolesti hlavy. Kvalitní a kvalifikovanou péči mohu jen doporučit.

Lenka, 51 let

Cítila jsem se jako v bavlnce! Moje tělo se pod Eviným vědomým dotekem naprosto uvolnilo, mysl se zklidnila a já si dopřála hluboký odpočinek a regeneraci na mnoha úrovních.

Tereza

Kvalita masáží u paní Evy je srovnatelná s rehabilitačními masážemi popáleninového centra. Rehabilitace mě upravila šlachy u spáleného palce a nemusel jsem absolvovat plánovanou operaci.

Jan, 46 let

Eva je nadaná, vnímavá žena s hlubokou znalostí lidského těla. Její masáže mají duchovní přesah, což vám umožní se během času stráveném v relaxaci dotknout vaší pravé esence. To vede ke klidu v duši. Masáže u Evy můžu vřele doporučit.

Klára

Nejčtenější články

Proč si dopřát masáž nohou a chodidel?

Proč si dopřát masáž nohou a chodidel?

Víte, že masáž nohou neprospívá jen nohám samotným, ale celému tělu? Masáž nohou je účinným nástrojem proti úzkostem. Masáž chodidla pomáhá rychlejší rekonvalescenci, navíc zmírňuje bolesti kloubů i svalů. Je vhodné ji kombinovat s posilujícími cviky a strečinkem,...

Proč chodit na detoxikační masáže?

Proč chodit na detoxikační masáže?

​Stejně jako si každý rok na jaře zkontrolujeme a dofoukneme kolo, pravidelně jezdíme do servisu s autem, je vhodné, aby člověk po 40 dělal pravidelně očistu i svého těla. Detoxikační masáže podporují imunitní systém, čistí tělo od toxinů, čistí a zprůchodňují...

Jak na jarní únavu

Jak na jarní únavu

Energie jara je divoká. Podle teorie pěti prvků na jaře vládne energie dřeva, k ní se pojí játra a žlučník. Pokud jsme v zimě odpočívali, přestáváme cítit únavu a začínáme být čilejší a aktivnější. Dřevo i játra potřebují k životu volnost, pružnost a ohebnost. Většinu...