návrat síly

„Mojí schopností je nacítit se, jemně probouzet energii a směřovat ji ke zdroji.“

„Mojí schopností je nacítit se, jemně probouzet energii a směřovat ji ke zdroji.“

JANA KOLÁČKOVÁ

V člověku vidím jeho skrytý potenciál, který v útulném a bezpečném prostoru s respektem odkrývám pomocí léčivého doteku a hlasu. Ke každému klientovi přistupuji individuálně a dávám širokou podporu léčebným procesům. Přivádím klienty k jejich vnitřnímu prameni, z něhož čerpají energii, klid a pocit bezpečí.

Propojuji meditace, práci s energií a čakrami a ráda je využívám i při masážích a jógových lekcích. Baví mě spojovat staré techniky jogínů a šamanů z východu i západu.

S radostí vás provedu po šamanských cestách, počátky meditační i jógové praxe. S jemností uvolním vaše tělo i mysl.

masérka brno

VZDĚLÁNÍ A ZKUŠENOSTI

1994 – 2002
Studovala jsem angličtinu a marketing, pracovala v marketingové a reklamní agentuře, dělala PR a fundraising v neziskovce.

Jógová a meditační praxe od r. 2000
Jsem certifikovaná cvičitelka jógy a jógy smíchu. Absolvovala jsem semináře zaměřené na jógu a psychomotoriku pro děti, semináře zaměřené na meditace, vědomou práci s čakrami a roční výcvik Energetického poradenství podle Osha, intenzivní kurs mindfulness a semináře cchi kungu.

Vedla jsem jógové skupiny pro děti ve školce a na prvním stupni ZŠ, spolupodílím se na vedení jógových programů pro dospělé, vedu individuální jógové lekce.

Práce s tělem a energií od roku 2004
Absolvovala jsem semináře kineziologie a reiki, profesionální masérský kurs a kurs terapeutické práce s dotekem, řadu domácích i zahraničních seminářů a masérských kurzů zaměřených na biodynamické techniky, tantrické, thajské, taoistické a kašmírské masáže. Na jaře 2014 jsem začala studovat u mexické léčitelky a šamanky Patricie White Buffalo 5-ti letý program zaměřený na léčení pomocí energie a šamanských technik.

„Moje schopnost je citlivě provádět klienty k uvědomění, jak být pány svého těla a zdraví.“

„Moje schopnost je citlivě provádět klienty k uvědomění, jak být pány svého těla a zdraví.“

EVA KOTOUČKOVÁ

Pro každého klienta vytvářím individuální plán na míru. Propojuji techniky masáže, jógy a čínské medicíny a nechávám se vést intuicí a hlubokou znalostí těla. Ráda vám pomůžu objevit možnosti vašeho těla, najít cestu k sebeuzdravování a bez omezení dělat to, co vás vede ke štěstí.

Pro klienta připravuji masážní terapeutický plán založený na pulzní diagnostice nebo diagnostice z jazyka podle čínské medicíny. Terapeutická kůra 5-10 masáží má léčebné účinky a může být významným hybatelem k řešení zdravotních problémů. Při řešení zdravotních potíží, je vhodné si masáž dopřát 1x týdně. K udržení dobré pohody alespoň jednou za měsíc nebo častěji podle individuálních možností.

VZDĚLÁNÍ A ZKUŠENOSTI

Masáže od roku 2001
Nejvyšší kvalifikaci v oboru masáží jsem získala jako masér ve zdravotnictví v roce 2008. Absolvovala jsem kurzy zaměřené na aromaterapii, lymfatické a těhotenské masáže, reflexologii, čínskou tlakovou a thajskou bodovou masáž, shiatsu, segmentovou a meridiánovou masáž.

Při masážích pokud je to potřeba na specifické potíže používám účinné techniky:

  • reflexní segmentová masáž – zaměřená na uvolnění přetížených svalových skupin, uvolnění stažených úponů a svalů, zlepšení prokrvení, odblokování páteře a kloubů a ovlivnění činnosti vnitřních orgánů. Využívá se na rychlé odstranění bolestí, harmonizaci celého těla a k výrazné úlevě. Masáž se provádí nasucho a bývá vnímána jako intenzivní.
  • bodová thajská masáž – speciální jemná technika na uvolnění šíje, bolestivého ramene, lokte, bolestí nohou aj. Pracuje se na vybraných energetických bodech. Tato metoda je vhodná pro muže, ženy, sportovce, nesportovce, všechny věkové kategorie.

Jógová praxe od roku 2007
Zájem o tělo jsem prohlubovala studiem různých směrů jógy u našich i zahraničních lektorů: Iyengar yoga u MUDr. Černého a RNDr. Leo Jagelky, jóga podle sw.Gitanandy u Shobany, prof. jógy Gregorian Bivolaru (integrální jóga), Ing. Jan Knaisl (bihárská škola jógy), power yoga u Aleny Skotákové (učitelka gymnastiky a tance). Nejvyšší kvalifikaci v oboru jógy jsem dosáhla na UK jako cvičitel jógy 1. třídy v roce 2014. Od té doby vedu pravidelně soukromé a skupinové lekce jógy v Boskovicích a v Brně.

Čínská medicína od 2019
Zatím nejucelenější systém těla a duše poznávám ve studiu tradiční čínské medicíny a čínské astrologie.

masérka brno

Reference

 

Na šamanském léčení jsem byl několikrát po sobě, ačkoliv jsem to úplně neplánoval. Několikrát jsem i doma opakoval meditace, které jsem se naučil. Pochopil jsem mnoho věcí a situací ze své minulosti a z dětství. Největší přínos šamanského léčení vidím v nové hodnotě, kterou jsem v sobě našel. Objevil jsem svou zranitelnost a byl jsem schopný ji sdílet. Byla to síla! Tento typ léčení bych doporučil lidem, kteří řeší složité situace.

Vláďa

Díky technice přepis limbického otisku se dokážu dívat na minulost s pocitem přijetí. Opustila mě zlost, kterou jsem měla při některých vzpomínkách. Změnila jsem pohled na některé členy rodiny a přestala jsem se trápit věcmi, které nemůžu změnit. Mám pocit větší kontroly nad svým životem.
Kamila

U Jany jsem byla mnohokrát na biodynamické masáži, léčení kořenů i šamanském léčení. Mám k ní důvěru, pracuje citlivě, jemně a zároveň dovede udržet pro mě důležitou strukturu a hranice. Léčení kořenů i šamanské léčení mě přivedlo k mým zdrojům a za zážitků při sezení jsem dlouho čerpala energii, klid a pocit bezpečí. Jana je profesionálka a mohu ji jen doporučit.
Zuzka