Jana, 47 let

K Evě jsem chodila na masáž s krční páteří. Měla jsem ztuhlý krk, v noci mě několik let brněly ruce, nemohla jsem dobře spát. Eva mi doporučila cvičení na krční páteř a pravidelné masáže mi krk uvolnily. Po 3 měsících pravidelné péče a cvičení mě přestalo bolet za krkem a v noci mi dokonce přestaly brnět i ruce. Víc jsem se uvolnila a začala jsem znovu dobře spát. Po tolika letech to byla opravdu úleva.

Jana, 47 let

Klára

Eva je nadaná, vnímavá žena s hlubokou znalostí lidského těla. Její masáže mají duchovní přesah, což vám umožní se během času stráveném v relaxaci dotknout vaší pravé esence. To vede ke klidu v duši. Masáže u Evy můžu vřele doporučit.

Klára

Tereza

Cítila jsem se jako v bavlnce! Moje tělo se pod Eviným vědomým dotekem naprosto uvolnilo, mysl se zklidnila a já si dopřála hluboký odpočinek a regeneraci na mnoha úrovních.

Tereza

Radek, 65 let

Rehabilitační masáže navštěvuji již 8 let. Vzhledem ke zkušenosti s rehabilitacemi, které jsem absolvoval dříve mohu říct, že Eviččiny masáže jsou nejlepší.

Radek, 65 let

Jan, 46 let

Kvalita masáží u paní Evy je srovnatelná s rehabilitačními masážemi popáleninového centra. Rehabilitace mě upravila šlachy u spáleného palce a nemusel jsem absolvovat plánovanou operaci.

Jan, 46 let

Lenka, 51 let

Po těžkém úraze mě byla doporučena 2 x týdně zdravotní rehabilitace. Tu absolvuji u paní Evy. Zdravotní stav se mi po úraze zlepšil, snížili se bolesti rukou, zlepšila se jemná motorika. Uvolnění lymfatických cest pomohlo proti bolesti hlavy. Kvalitní a kvalifikovanou péči mohu jen doporučit.

Lenka, 51 let

Iva, 55 let

Při masáži nohou jsem byla úplně nadšená. Moc jsem si užívala uvolnění reflexních zón na chodidle pomocí speciálního kolíku a pak následně čištění drah na lýtku bylo neskutečně příjemné. V náročné práci několik hodin denně stojím a nohy mě hodně bolí. Po masáži jsem cítila velkou úlevu. Masáže mohu vřele doporučit.

Iva, 55 let

„Nespouštěj své oči z hvězd a své nohy ze země.“

Theodore Roosevelt

„Nespouštěj své oči z hvězd a své nohy ze země.“
Theodore Roosevelt

Masáže chodidel a zad

Masáže nohou, chodidel a zad stimulují a harmonizují vnitřními orgány. Pravidelné masáže nohou podporují samoléčebný proces organismu.

Masáže chodidel podporují samoléčebný proces organismu.

REFLEXNÍ A THAJSKÁ MASÁŽ CHODIDEL

Masáží chodidel se stimulují a harmonizují reflexní body, které souvisejí se všemi vnitřními orgány, páteří a klouby, při masáži se můžou čistit energetické dráhy nebo se může udělat diagnostika oslabených orgánů. Je vhodná při pocitu těžkých, unavených nohou a na posílení celého těla. Pravidelné masáže nohou podporují samoléčebný proces organismu.

Cena: 900 Kč / 60 minut

biodynamické masáže

MASÁŽ ZAD

Pravidelné masáže zad odstraňují chronické spazmy, zmírňují bolesti hlavy, bolest v kříži, bederní páteře, za krkem i ramen. Pomáhají i při poruchách spánku a emocionálním přetížení. Záda se stanou pružnější a budete se cítit plni nové energie. Starosti doslova hodíte za hlavu. Není vhodná při akutní bolesti plotýnek nebo po úrazech.

Cena: 900 Kč / 60 minut