relaxační masáže

Jana, 47 let

K Evě jsem chodila na masáž s krční páteří. Měla jsem ztuhlý krk, v noci mě několik let brněly ruce, nemohla jsem dobře spát. Eva mi doporučila cvičení na krční páteř a pravidelné masáže mi krk uvolnily. Po 3 měsících pravidelné péče a cvičení mě přestalo bolet za krkem a v noci mi dokonce přestaly brnět i ruce. Víc jsem se uvolnila a začala jsem znovu dobře spát. Po tolika letech to byla opravdu úleva.

Jana, 47 let

Klára

Eva je nadaná, vnímavá žena s hlubokou znalostí lidského těla. Její masáže mají duchovní přesah, což vám umožní se během času stráveném v relaxaci dotknout vaší pravé esence. To vede ke klidu v duši. Masáže u Evy můžu vřele doporučit.

Klára

Tereza

Cítila jsem se jako v bavlnce! Moje tělo se pod Eviným vědomým dotekem naprosto uvolnilo, mysl se zklidnila a já si dopřála hluboký odpočinek a regeneraci na mnoha úrovních.

Tereza

Radek, 65 let

Rehabilitační masáže navštěvuji již 8 let. Vzhledem ke zkušenosti s rehabilitacemi, které jsem absolvoval dříve mohu říct, že Eviččiny masáže jsou nejlepší.

Radek, 65 let

Jan, 46 let

Kvalita masáží u paní Evy je srovnatelná s rehabilitačními masážemi popáleninového centra. Rehabilitace mě upravila šlachy u spáleného palce a nemusel jsem absolvovat plánovanou operaci.

Jan, 46 let

Lenka, 51 let

Po těžkém úraze mě byla doporučena 2 x týdně zdravotní rehabilitace. Tu absolvuji u paní Evy. Zdravotní stav se mi po úraze zlepšil, snížili se bolesti rukou, zlepšila se jemná motorika. Uvolnění lymfatických cest pomohlo proti bolesti hlavy. Kvalitní a kvalifikovanou péči mohu jen doporučit.

Lenka, 51 let

Iva, 55 let

Při masáži nohou jsem byla úplně nadšená. Moc jsem si užívala uvolnění reflexních zón na chodidle pomocí speciálního kolíku a pak následně čištění drah na lýtku bylo neskutečně příjemné. V náročné práci několik hodin denně stojím a nohy mě hodně bolí. Po masáži jsem cítila velkou úlevu. Masáže mohu vřele doporučit.

Iva, 55 let

„Čistota a klid uvádějí do pořádku všechno pod nebem.“

Lao-c‘

„Čistota a klid uvádějí do pořádku všechno pod nebem.“
Lao-c‘

DETOXIKAČNÍ MASÁŽE

 

Detoxikační masáže podporují imunitní systém, čistí tělo od toxinů, čistí a zprůchodňují meridiány v těle. Série 5-10 masáží má léčebný charakter.

Detoxikační masáž zahrnuje také lymfatickou masáž.

LYMFATICKÁ DETOXIKAČNÍ masáž

Masáž zaměřená na detoxikaci těla, rozproudění lymfatického systému a zvýšení imunity těla. Je vhodná:

  • před plánovaným chirurgickým zákrokem (např. extrakce zubu, výměna kloubu, operace),
  • pro sportovce na odplavení kyseliny mléčné ze svalů v rámci regenerace těla,
  • při sedavém způsobu života a pocitu těžkých, oteklých nohou,
  • ideální je série 5-10 masáží na jaře a/nebo na podzim.

Cena: 900 – 1300 – 1700 Kč / 60 – 90 – 120 minut

Detoxikační medová masáž očistí tělo od toxinů.

MEDOVÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ

Podél páteře se nacházejí reflexní místa spojené s vnitřními orgány a pomocí medové masáže se čistí tělo od toxinů. Masíruje se čistým bio včelím medem a součástí masáže je i zábal. Doporučuje se série 5- ti anebo 10- ti masáží, záleží na stavu těla. Nedoporučuje se mužům s chlupatými zády.

Cena: 900 Kč / 60 minut

Detoxikační meridiánová masáž čistí a zprůchodňuje meridiány.

MERIDIÁNOVÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ

Intenzivnější masáž, při které dochází k čištění a zprůchodnění meridiánů. Pokud řešíte konkrétní zdravotní problém, před masáží se provede pulzní diagnostika a diagnostika jazyka. Při opakovaném zprůchodnění drah je cítit úleva a zlepšení zdravotních potíží, které se k danému meridiánu vážou. Léčebný charakter má série 5-10 masáží.

Cena: 900 – 1300 – 1700 Kč / 60 – 90 – 120 minut